INTER-VIS Sp. z o.o. jest znanym polskim eksporterem i importerem narzędzi przemysłowych, ręcznych oraz innych towarów. Firmę utworzyło w 1985 roku kilka przedsiębiorstw produkcyjno - handlowych działających ponad 40 lat na rynkach międzynarodowych i krajowym.

INTER-VIS dysponuje własną siecią sprzedaży na całym świecie. Posiada przedstawicielstwa, dystrybutorów i agentów w blisko 70 krajach świata.

INTER-VIS eksportuje wyroby przemysłu polskiego do najbardziej rozwiniętych krajów świata w tym min.: Niemcy, USA, Anglia, Francja, Włochy, Austria. Ponadto, około 25% wyeksportowanych przez INTER-VIS towarów sprzedawanych jest do krajów Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej.

INTER-VIS jest właścicielem hurtowni narzędzi: skrawających, pomiarowych, warsztatowych i ogrodniczych.

Spółka posiada kilkuset stałych, dużych odbiorców na terenie kraju.
INTER-VIS jest przedstawicielem i dystrybutorem wiodących producentów krajowych i wielu zagranicznych. Oferowane wyroby są najwyższej jakości o dużym zaawansowaniu technicznym. Są to produkty spełniające wymagania norm międzynarodowych, potwierdzone certyfikatami. Wiele z nich zdobyło międzynarodowe uznanie otrzymując prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Do dyspozycji klientów Inter-Vis stawia wysokokwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników, w tym inżynierów oraz handlowców, którzy są w stanie udzielić wyczerpujących informacji.