Oferta narzędzi jest niezwykle bogata. Obejmuje wiele grup produktów podzielonych ze względu na sposób działania i warunki pracy.


narzędzia warsztatowe i rzemieślnicze
 


szczypce, obcęgi, pilniki, wkrętaki, imadła, brzeszczoty, klucze, piły, dłuta, strugi, młotki, narzędzia instalatorskie, murarskie, malarskie, miary i taśmy miernicze, poziomnice i inne.

narzędzia ogrodnicze i czarne
 
nożyce, sekatory, piły, system wodny, węże ogrodowe i techniczne, artykuły dekoracyjne, widły, grabie, szpadle, łopaty, kilofy i inne.narzędzia skrawające ze stali narzędziowej, szybkotnącej HSS i HSS-Co oraz z płytkami z węglików spiekanych
 


produkowane według norm polskich (PN), niemieckich (DIN), amerykańskich (ANSI) oraz innych, zgodnie z przekazywanymi parametrami technicznymi lub specjalne na zamówienie w/g rysunków technicznych.

wiertła, narzynki, gwintowniki, noże lutowane, składane i oprawkowe, płytki wieloostrzowe i do lutowania, frezy składane, trzpieniowe i nasadzane, przeciągacze, nawiertaki, rozwiertaki, piły tarczowe i inne.

narzędzia pomiarowe
 
szeroki asortyment suwmiarek, mikrometry, średnicówki, głębokościomierze, wysokościomierze, pryzmy, kątowniki, czujniki zegarowe, podstawki magnetyczne i inne.

narzędzia uchwytowe
 
uchwyty tokarskie żeliwne i stalowe, zwykłe i precyzyjne, imadła maszynowe, tuleje redukcyjne, kły, trzpienie, oprawki oraz oprzyrządowanie do obrabiarek uniwersalnych i centrów obróbczych.

narzędzia elektryczne
 
wiertarki ręczne i stołowe, szlifierki, opalarki.

materiały i narzędzia ścierne
 
ściernice o spoiwach ceramicznych i żywicznych, tarcze diamentowe, papiery i płótna ścierne, pilniki ścierne, osełki, segmenty, kamienie szlifierskie.